„Snickers“ pusbrolis

Snickers pusbrolis
Patinka mūsų receptai? Maistas skaniausias kai juo pasidalini su draugais. :)   
  

Karamelė, sūrūs riešutai, šokoladas… kokios mintys aplankytų skanaujant šį pyragą? Manau dauguma sutiktų, kad tai tikrai primena „Snickers“ šokoladuką. Smaližių džiaugsmas. Kitas pavadinimas, labai tinkantis šiam pyragui – keptas tinginys.

Desertui pagaminti reikės:

  • 100 g riešutinio arba paprasto sviesto,
  • 280 g sausainių,
  • 100 g pieniško šokolado,
  • 1 indelio kondensuoto pieno su cukrumi,
  • 100 g juodojo šokolado,
  • 50 g sūdytų žemės riešutų.

Receptas:
Įkaitinkite orkaitę iki 180 *C temperatūros.

Sausainius sutrupinkite šiek tiek smulkiau, nei tinginiui. Riešutus dedame į smulkintuvą ir šiek tiek pasmulkiname. Riešutų ir sausainių mases sumaišome ir užpilame tirpintu sviestu.

Kepimo indą išklojame popieriumi ir dedame sausainių masę. Truputį paspaudžiame. Ant sausainių supilame kondensuotą pieną ir jį lygiai paskirstome. Toliau dedame trupintą šokoladą, barstome riešutų. Šauname į orkaitę ir kepame. Kepimo laikas priklauso nuo jūsų orkaitės tipo. Aš kepiau 35 min., nors recepto šaltinyje rašo kepti 20-25 min. Pyragas turi paruduoti. Stebėkite,kad nesudegtų. Pyragą pjaustome atvėsusį. Skanaus!

Patarimas: Receptą koregavau. Pyragas saldus. Kitą kartą dėsiu tik juodą ir kartų šokoladą. Šokolado galite dėti mažiau. Sausainius rinkitės tik mažiau saldžius, tokius kaip „Gaidelis“ ir jokiu būdu ne Selgos, nes pastarieji labai saldūs.

Autorius: Ritos receptaiKomentarų nėra :(